AI AKADEMIE

Už nemusíte hádat, na co se vyplatí vsadit, AI systém udělá vše za Vás a mnohem efektivněji!

Podrobné statistiky ze 17 světových lig

OSNOVA AI ACADEMY 

 1. SÁZKOVÁ STRATEGIE – VALUE BETS
 2. DISCIPLÍNA = ÚSPĚCH
 3. SYSTÉM V PENĚZCH 
 4. SÁZKOVÁ STRATEGIE
 5. VÝBĚR SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
 6. ANALÝZA SÁZEK 
 7. EMOCE V SÁZENÍ
 8. DÁ SE ŽIVIT ČISTĚ SÁZENÍM? 

 

DOPORUČENÁ SÁZKOVÁ STRATEGIE – VALUE BETS 

Rozhodnete-li se sázet podle AI (value bets) strategie – zápasy označeny hvězdičkou, doporučujeme na každou predikci sázet stejný vklad, který si určíte na začátku sázení – (doporučujeme sázet 1% z kapitálu na predikci).

Doporučujeme využít naší kalkulačky zde, která Vám systém v penězích vytvořit pomůže . 🙂

 

DISCIPLÍNA = ÚSPĚCH

Abyste v sázení pomocí AI systému uspěli, potřebujete 3 věcí:

 1. Brát sázení dlouhodobě
 2. Dodržovat systém v penězích
 3. Vypnout emoce

 

 • Kurzové sázení je investice jako každá jiná a je potřeba na ní nahlížet opravdu dlouhodobě, ideálně v řádech roků. Při investování do akcií, forexu, fondů nebo třeba nemovitostí, ještě nikdo nevydělal rychlé peníze a jinak to není ani zde. 
 • Úspěch se skrývá v dlouhodobosti a dodržování systému v penězích, vytvořili jsme unikátní AI systém, jehož strategie dlouhodobě generuje super výsledky, o čemž se můžete sami přesvědčit na stránce statistik. 

 

SYSTÉM V PENEZÍCH: (EXTRÉMNĚ DŮLEŽITÉ)

 • Každá investice má své rizika, jinak to není ani u sázení. Jak s tím bojovat? Stačí si vytvořit neprůstřelný systém v penězích, bez kterého žádný sázkař nikdy neuspěje!
 • Rozhodnete-li se sázet podle naší unikátní AI (value bets) strategie – predikce označeny hvězdičkou, doporučujeme na každou predikci sázet jednoduše stejný vklad. Kolik byste měli sázet? S tím Vám pomůže naše kalkulačka, která Vám vytvoří finanční plán míru. Kalkulačka ZDE. 

 

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ:     

 • Vsaditelnost predikcí AI systému, je u všech sázkových kanceláří 100 %. Doporučujeme mít vytvořen účet alespoň u 3 sázkových kanceláří a vsadit tam, kde to bude pro Vás aktuálně podle kurzu nejvýhodnější.
 • Z českých sázkových kanceláří můžeme doporučit tipsport, betano anebo fortunu. 

 

ANALÝZA SÁZEK:

 • Díky AI, není potřeba z pohledu sázkaře nic analyzovat, systém udělá vše za nás, od analýzy, až po finální predikci k jednotlivým zápasům. 
 • Výhodou je, že AI analyzuje data rychleji a efektivněji než člověk, díky čemu často generuje mnohem lepší výsledky, než průměrný sázkař. 
 • Pomocí naší unikátní AI (value bets) strategie, může uspět opravdu každý, i sázkař s minimálními zkušenostmi s fotbalem. Stačí mít pouze přístup k internetu a 5 minut času denně. 

 

EMOCE V SÁZENÍ:

 • V případě horšího období, které může kdykoliv přijít, je potřeba zachovat čistou hlavu a dodržovat hlavně systém v penězích. Hodně sázkařů v panice buď úplně sázet přestane, nebo začne snižovat své vklady, což je samozřejmě špatně. 
 • Je důležité si nastavit systém v penězích tak, abyste byli naprosto v klidu, i když se zrovna nebude tolik dařit. 
 • Strategie AI systému dlouhodobě generuje super výsledky, o čemž se můžete sami přesvědčit na stránce statistik. Jak jsme si již řekli: ÚSPĚCH = DLOUHODOBOST. 

 

DÁ SE ŽIVIT ČISTĚ SÁZENÍM? 

 • Téma, na které jsme již dostali několik otázek. Živit se čistě sázením rozhodně nedoporučujeme, je důležité mít více zdrojů příjmů a diverzifikovat riziko. Sázení je podle nás super investice, kterou když se dělá rozumně, může každému přivydělat hezké peníze. 

 

AI systém byl vytvořen za účelem pomoct sázkařům dosahovat co nejlepších výsledku v oblasti kurzového sázení. Pokud budete mít jakékoliv otázky, můžete nás kdykoliv kontaktovat. 😊 

Budoucnost v sázení začníná právě teď! Buď součástí unikátního projektu

FAQ

Nemusíte, AI systém udělá vše za Vás a nejlepší události ke vsazení najdete každý den na stránce „ai predikce“.
Podle statistik se sázet podle umělé inteligence rozhodně vyplatí! Je však důležité dodržovat třeba systém v penězích, to vše se naučíš v AI Academy!

K sázení pomocí našeho systému musíte být starší 18+ let, mít účet u sázkové kanceláře a kapitál k sázení. Následně to můžeme rozjet 🙂

A detailed answer to provide information about your business, build trust with potential clients, and help convince the visitor that you are a good fit for them.